Over ons

team


Verstand van zaken, een hart voor mensen!

Als officieel DVV-agentschap met vestigingen in Pelt (sinds 1988 Gutschoven Zakenkantoor) en in Lommel (sinds 1968 Stessens Verzekeringen) zijn we gespecialiseerd in het aanbieden van complete verzekeringsoplossingen voor gezinnen en ook voor kleine- en middelgrote ondernemingen. Voor woonkredieten en beleggingen bent u ook bij ons aan het juiste adres.

Dat willen we doen op een ethisch en sociaal verantwoorde manier. Betaal je te veel voor je verzekeringen, dan is dat zonde van je goeie geld. Betaal je te weinig, dan loopt je gezin of je bedrijf onverantwoorde risico's ... . Wij zorgen ervoor dat jullie correct verzekerd zijn en kunnen genieten van persoonlijke en goede service bij schade.

Daarom staan we met enthousiasme achter onze slogan: "Verstand van zaken, een hart voor mensen!" ondernemingen in Lommel.

Patrik Stessens

Zaakvoerder

Advies particulieren
Advies zelfstandigen en KMO's
Advies successie
Belastingaangifte particulieren
Expertises - Schadeaangifte
patrik.stessens@dvv.be

Yves Vanderhoydonks

Advies particulieren

Administratie
Schadeaangifte
Belastingaangifte particulieren
yves.vanderhoydonks@dvv.be


Sarah Verpoorten

Advies particulieren

Schadeaangifte
Schadeopvolging
sarah.verpoorten@dvv.be


Nele Gutschoven

kantoorverantwoordelijke DVV Pelt

Advies particulieren
Advies zelfstandigen en kmo’s
Belastingaangifte particulieren
Advies hypothecaire kredieten
nele.gutschoven@dvv.be

Sandra Beckers

Commercieel / administratief
bediende

Advies particulieren
Belastingaangifte particulieren
Schadeopvolging
Administratie
sandra.beckers@dvv.be


Elviera van der Sanden

Commercieel / administratief
bediende

Advies particulieren
Belastingaangifte particulieren
Schadeopvolging
Administratie
elviera.van.der.sanden@dvv.be